Vragen?
Chat met Mike

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.

Werkjassen tot 30% korting

Blaklader T-shirt Limited Edition 'Life is too short...'

Prijs eindproduct € 20,93
€ 17,30
Incl. BTW Excl. BTW
Dit product is momenteel niet beschikbaar.
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

Het Blaklader Limited Edition T-shirt 'Life is too short...' is meer dan alleen een kledingstuk; het is een uiting van uw levenshouding, zelfs op de werkplek.

Gemaakt van hoogwaardig katoen, biedt dit T-shirt een buitengewoon comfort, zodat u zich de hele dag op uw gemak voelt, ongeacht de taak die voor u ligt.

Met ribboorden en versterkte nek- en schoudernaden is dit T-shirt niet alleen stijlvol, maar ook ontworpen om lang mee te gaan, zelfs in veeleisende werkomstandigheden.

De opvallende tekst 'Life is too short...' maakt dit T-shirt een unieke aanvulling op uw werkkledingcollectie. Het is een uitdrukking van uw persoonlijkheid en levensmotto, waardoor u zich onderscheidt van de rest.

Dit Limited Edition T-shirt is niet alleen een kledingstuk, maar een statement dat u inspireert om het beste uit elke dag te halen, zelfs op de werkplek. Het biedt comfort, duurzaamheid en stijl, waardoor u zich goed voelt en er goed uitziet terwijl u uw taken uitvoert.

Pluspunten
+ Comfortabel 100% Katoen
+ Duurzaam Ontwerp
+ Limited Edition Stijl

Aanvullende informatie

SKU BLA-9411
Fit Regular
Merk Blaklader
Personalisatie opties Bedrukken, Borduren
Gewicht kleding in g/m² 150
Kwaliteit materiaal 150-199gr/m²
Geslacht Unisex, Heren
Kleurgroep(en) Donker marineblauw
Normering Niet gecertificeerd
Materiaal kleding 100% katoen
Sluiting Geen