Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Productomschrijving
De 106003 Working Xtreme Recycled Hybrid Jacket combineert duurzaamheid met functionaliteit, dankzij de 100% gerecyclede polyesterisolatie en polyamide ripstop-materiaal. Het comfortemp®-vulling van Freudenberg biedt optimale warmte en ademend vermogen, ideaal voor veeleisende werkomstandigheden.
De jas is voorzien van een YKK-rits met kinbescherming, twee zijzakken en een borstzak met rits voor praktische opbergruimte. De gewatteerde voorkant en elastische zoom verhogen het comfort, terwijl de duimgaten extra functionaliteit bieden.
Deze hybride jas is ontworpen voor sectoren zoals bouw en transport. Met zijn duurzame materialen en doordachte details is het een betrouwbare keuze voor professionals die stijl en prestatie waarderen.
Pluspunten
+ Duurzaam door gerecyclede materialen
+ Optimale warmte en ademend vermogen
+ Praktische opbergruimte met meerdere zakken
+ Extra comfort en functionaliteit door duimgaten
Aanvullende informatie
SKU | ELK-106003 |
---|---|
Collectie | WorkingXtreme |
Fit | Regular |
Merk | Elka Rainwear |
Stijl | Modern |
Gewicht kleding in g/m² | 190g/m2 |
Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 40°C, niet drogen in tommeldroger, niet strijken, niet bleken, niet chemisch reinigen |
Kwaliteit materiaal | 150-199gr/m² |
Geslacht | Unisex |
Kleurgroep(en) | Zwart |
Toepassing | Constructie, Transport |
Materiaal kleding | 100% gerecycled polyester |
Sluiting | Rits |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.