Voorwaarden

FHB Manuel Parker Primaloft

Maattabel
Dit is een verplicht veld.

Goed nieuws! Deze maat heb je morgen al in huis.
Goed nieuws! We kunnen vandaag al beginnen met bedrukken.
Goed nieuws! We kunnen vandaag al beginnen met borduren.

Logo toevoegen  

Meer info
Prijs eindproduct 228,79
189,08
254,22
210,10
Incl. BTW Excl. BTW

Let op: Mocht dit product niet meer op voorraad komen, zullen we je automatisch uitschrijven voor deze reminder

Grotere aantallen? Offerte aanvragen
Meer info

Wat is een outfit?

Je outfit is een vaste set van artikelen die je voor jouw bedrijf gebruikt, zoals werkkleding of PBM’s.
Het idee is simpel: sneller en makkelijker opnieuw bestellen.

 

Hoe werkt het?

- Kies een artikel en selecteer de juiste kleur.

- Zet de outfit-schakelaar aan.

- Het artikel wordt direct opgeslagen in jouw outfit.

 

Bedrukking geregeld
Wil je een logo of tekst laten bedrukken?
Na je bestelling koppelen wij de proefdruk aan het artikel in je outfit.
Bij een volgende bestelling hoef je geen nieuwe proefdruk meer goed te keuren.

 

Jouw voordeel

✅ Sneller opnieuw bestellen

✅ Altijd de juiste bedrukking 

✅ Snellere levering, omdat we direct kunnen starten

 

Zo heb je jouw vaste werkoutfit altijd klaarstaan.

Bekijk outfit

Voeg toe aan outfit

Outfit aanmaken

Outfit item verwijderen?

Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen? Het wordt uit alle outfits verwijderd. Je kunt het altijd opnieuw toevoegen via de productpagina.

Levertijd

Verwachte bezorgdatum: Leverdatum ophalen
Direct leverbaar

Wij doen er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Rond feestdagen en evenementen kan dit afwijken. De exacte leverdatum vind je bij het product

Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

De Manuel Parker PrimaLoft is een meesterwerk van vakmanschap, speciaal ontworpen voor de werkende professional. Deze extreem robuuste en warme parka, gemaakt van 85% polyester en 15% polyurethaan met een gewicht van 304 g/m², biedt een perfecte balans tussen duurzaamheid en comfort.

Het ontwerp van de parka is zowel functioneel als stijlvol, met PrimaLoft Black padding van 133g/m², waterdicht, winddicht, ademend, 10.000mm waterkolom, 5,000g/m²/24hrs, getapete naden, vaste capuchon met verstelbare breedte en FHB kraagsluiting, 2 extra grote dubbele zijzakken, 1 borstzak, 1 Napoleon binnenzak, YKK 2-weg ritssluiting aan de voorkant, verborgen voorpaneel/strook, verstelbare manchetten en zoom, brede rits in de achtervoering voor eenvoudige afwerking.

Met zijn unieke kenmerken en hoogwaardige materialen onderscheidt deze parka zich van vergelijkbare producten op de markt. Het is een essentieel kledingstuk voor professionals die functionaliteit en stijl waarderen in hun werkomgeving.

Pluspunten
+ PrimaLoft Black padding voor extreme warmte.
+ Waterdicht, winddicht en ademend materiaal.
+ Ruime zakken en verstelbare capuchon voor praktisch gebruik.

Aanvullende informatie

SKU FHB-80202
Fit Regular
Merk FHB
Personalisatie opties N.v.t.
Stijl Modern
Kwaliteit materiaal 300-349gr/m²
Geslacht Unisex, Heren
Kleurgroep(en) Marineblauw, Zwart
Eigenschappen Waterdicht, Winddicht
Toepassing Industrie
Materiaal kleding Polyester, Polyamide, Polyurethaan
Sluiting Rits
Catalogus Business Center Nee
Duurzaamheidscertificaat amfori BSCI

Veelgestelde vragen

Waarvan is deze parka gemaakt?
85% polyester en 15% polyurethaan. De stof weegt 304 g/m² en is extreem robuust.
Is de FHB Manuel Parker warm voor buitenwerk?
Ja. PrimaLoft Black padding van 133 g/m² geeft extreme warmte. De vaste capuchon heeft een verstelbare breedte, zodat je hem goed kunt aanpassen tijdens je werk.
Hoe sluit je deze parka?
Met een YKK 2-weg ritssluiting aan de voorkant. Het verborgen voorpaneel bedekt de rits. Je kunt ook de manchetten, de uiteinden van de mouwen, en de zoom, de onderrand, verstellen.
Hoeveel zakken heeft de parka?
Twee extra grote dubbele zijzakken, een borstzak en een Napoleon-binnenzak. De FHB Manuel Parker geeft je zo meerdere plekken om werkspullen te verdelen.

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.