TIJDELIJK: Tot 20% éxtra stapelkorting

Voorwaarden

De stapelkorting is geldig t/m 13-09-26. De bedragen zijn excl. btw. Niet geldig i.c.m. andere acties en m.u.v. New Balance, Steel Blue, Puma, Adidas Pro Work, Tricorp Redefined Collectie, Snickers Workwear & Solid Gear Footwear.

Gebruik bij het afrekenen de kortingscode om het voordeel te ontvangen.

  • 10% vanaf €250,- (code: SAVE10)
  • 15% vanaf €500,- (code: SAVE15)
  • 20% vanaf €1500,- (code: SAVE20)

G-Heat Cooling Werkvest EV05

Prijs eindproduct 60,40
49,92
Incl. BTW Excl. BTW
Dit product is momenteel niet beschikbaar.

Let op: Mocht dit product niet meer op voorraad komen, zullen we je automatisch uitschrijven voor deze reminder

  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

Het G-Heat EV05 koelvest helpt je koel te blijven tijdens warme werkdagen. Het vest is gemaakt van rekbare Polycool-vezels die urenlang verkoeling geven zonder dat je een zwaar of nat kledingstuk draagt.

Je maakt het vest nat met water op kamertemperatuur, wringt het uit en schudt het even op — daarna doet de vezel zijn werk. Zodra het effect afneemt, herhaal je dat gewoon.

Uniseks model, verkrijgbaar in grijs in de maten S/M, L/XL en 2XL/3XL.

Pluspunten
+ Polycool-vezel, uren verkoeling
+ Eenvoudig te heractiveren met water
+ Rekbaar en uniseks
+ Geen accu of koelelementen nodig

Aanvullende informatie

SKU GHE-EV05
Merk G-Heat
Wasvoorschriften machine wasbaar tot 30°C, handwas, niet drogen in tommeldroger, niet strijken, niet bleken, niet chemisch reinigen
Geslacht Unisex, Heren
Kleurgroep(en) Grijs
Eigenschappen Ademend, Stretch
Toepassing Agrarisch, Bouw, Industrie, Infrastructuur
Materiaal kleding Polyester, Elasthaan
Sluiting Rits
Catalogus Business Center Nee

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.