Voorwaarden

Ansell Hyflex 11-435 werkhandschoenen

Maattabel
Dit is een verplicht veld.

Goed nieuws! Deze maat heb je morgen al in huis.
Goed nieuws! We kunnen vandaag al beginnen met bedrukken.
Goed nieuws! We kunnen vandaag al beginnen met borduren.
Prijs eindproduct 19,65
16,24
Incl. BTW Excl. BTW
Dit product is te bestellen per 6 stuks

Let op: Mocht dit product niet meer op voorraad komen, zullen we je automatisch uitschrijven voor deze reminder

Grotere aantallen? Offerte aanvragen
Meer info

Wat is een outfit?

Je outfit is een vaste set van artikelen die je voor jouw bedrijf gebruikt, zoals werkkleding of PBM’s.
Het idee is simpel: sneller en makkelijker opnieuw bestellen.

 

Hoe werkt het?

- Kies een artikel en selecteer de juiste kleur.

- Zet de outfit-schakelaar aan.

- Het artikel wordt direct opgeslagen in jouw outfit.

 

Bedrukking geregeld
Wil je een logo of tekst laten bedrukken?
Na je bestelling koppelen wij de proefdruk aan het artikel in je outfit.
Bij een volgende bestelling hoef je geen nieuwe proefdruk meer goed te keuren.

 

Jouw voordeel

✅ Sneller opnieuw bestellen

✅ Altijd de juiste bedrukking 

✅ Snellere levering, omdat we direct kunnen starten

 

Zo heb je jouw vaste werkoutfit altijd klaarstaan.

Bekijk outfit

Voeg toe aan outfit

Outfit aanmaken

Outfit item verwijderen?

Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen? Het wordt uit alle outfits verwijderd. Je kunt het altijd opnieuw toevoegen via de productpagina.

Levertijd

Verwachte bezorgdatum: Leverdatum ophalen
Direct leverbaar

Wij doen er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Rond feestdagen en evenementen kan dit afwijken. De exacte leverdatum vind je bij het product

Algemene levertijd:

7-8 werkdagen
Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

Dit is een handschoen met snijweerstandsniveau 5 in polyurethaan op waterbasis. Polyurethaan op waterbasis maakt de handschoen beweeglijker en comfortabeler, omdat het polyurethaan niet in de handschoen dringt. De handschoen heeft een extreem hoge weerstand tegen snijden, schuren en bramen.

Een naadloze handschoen die zeer goed past en beweeglijk en soepel is en laat de hand uitstekend ademen en voelt koel aan. De palm is gecoat met elastisch manchet. Er dringt geen polyurethaan door in de voering van de handschoen, zodat ze zachter aanvoelt op de huid en minder zweet veroorzaakt.

De grijze kleur verbergt het vuil, zodat de handschoen langer meegaat. Dit is een handschoen met een voering van nylon, lycra, glasvezel en Dyneema. Ook is het antistatisch volgens EN 1149. Dit is de beste keus als u een een handschoen nodig heeft die uw handen beschermen tegen snijden, schuren en bramen.

Aanvullende informatie

SKU 1.90.136
Collectie werkhandschoen HyFlex
Toepassing werkhandschoen Bosbouw, Mechanisch, Montage
Voering Dyneema, Fiberglas, Nylon/Lycra
Manchetstijlen Tricot manchet
Merk Ansell
Coating op handpalm Polyurethaan
Schuurweerstand - EN388 Zeer goed
Snijweerstand Uitmuntend
Scheurweerstand Zeer goed
Perforatieweerstand Matig
Schuurweerstand 4 - 8000 cycli
Snijweerstand X
Scheurweerstand 4 - 75 newton
Perforatie weerstand 2 - 60 newton
Snijbeschermingsniveau C - factor 10
Normering EN 388
Eigenschappen Algemeen gebruik, Buiten, Gevoerd, Scheurvast, Schuurvast, Slijtvast, Snijbestendig, Vingergevoelig
Catalogus Business Center Nee
Artikelcode
EAN

Veelgestelde vragen

Waarvan is deze handschoen gemaakt?
Nylon, lycra, glasvezel en Dyneema in de voering, met polyurethaan op waterbasis op de handpalm. Dat materiaal dringt niet door in de voering, waardoor de handschoen zachter aanvoelt en minder zweet veroorzaakt.
Waartegen beschermt deze handschoen?
Tegen snijden, schuren en bramen. De Ansell HyFlex heeft snijweerstandsniveau 5, terwijl hij beweeglijk en soepel blijft.
Is deze handschoen antistatisch?
Ja. De handschoen is antistatisch volgens EN 1149. Je kunt hem gebruiken bij montage, mechanisch werk en bosbouw.
Kun je met deze handschoen precies werken?
Ja. De Ansell HyFlex is naadloos en vingergevoelig. Daardoor kun je kleine onderdelen bij montage nauwkeurig vastpakken.

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.