Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Productomschrijving
Het J. Harvest & Frost Red Bow 123 Shirt Dames 2912305 biedt een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit voor de moderne werkplek.
Dit Non-Iron shirt is gemaakt van hoogwaardige Royal Twill, wat zorgt voor een luxe uitstraling en een zacht gevoel op de huid. De stijlvolle keperstructuur, samen met de moderne cutaway kraag en verborgen knoopsluiting, geeft dit hemd een eigentijdse twist.
Ideaal voor zowel formele als informele zakelijke settings, blijft het hemd altijd in topvorm zonder dat je je zorgen hoeft te maken over kreuken.
Pluspunten
+ Non-Iron materiaal voor eenvoudig onderhoud
+ Hoogwaardige Royal Twill voor luxe en comfort
+ Stijlvolle cutaway kraag voor een moderne uitstraling
Aanvullende informatie
SKU | HAR-2912305 |
---|---|
Fit | Regular |
Merk | J. Harvest & Frost |
Gewicht kleding in g/m² | 200 |
Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 40°C, niet drogen in tommeldroger, strijken op middelmatige temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen |
Kwaliteit materiaal | 200-249gr/m² |
Geslacht | Dames |
Kleurgroep(en) | Donkergrijs, Lichtblauw, Wit |
Materiaal kleding | Overige materialen |
Sluiting | Knoop |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.