Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Maattabel Lemon & Soda
Lettermaat | Borstomtrek (cm) | Tailleomtrek (cm) |
---|---|---|
XS | 86-89 | 76 |
S | 90-93 | 80 |
M | 94-97 | 84 |
M/L | 98-101 | 88 |
L | 102-106 | 92 |
XL | 107-109 | 98 |
XXL | 110-113 | 104 |
3XL | 114-117 | 110 |
4XL | 118-121 | 116 |
Productomschrijving
De L&S Stretch Poly-Cotton Mix Poplin Shirt Long Sleeves For Him LEM3925. Gemaakt van een duurzame poplin mix van katoen, polyester en spandex, is het overhemd gemakkelijk te onderhouden en wasbaar op 60°C.
Met alleen een maatlabel in de nek, kan het overhemd worden gepersonaliseerd met bedrukking of borduring, waardoor het perfect is voor bedrijfskleding.
De hoogwaardige samenstelling en regular fit maken het geschikt voor dagelijks gebruik, terwijl het bedrijfslogo op de blouse de professionele uitstraling versterkt.
Pluspunten
+ Stretchmateriaal voor ultiem comfort
+ Poplin mix van katoen, polyester en spandex
+ Personalisatie mogelijk met bedrukking of borduring
Aanvullende informatie
SKU | LEM-LEM3925 |
---|---|
Fit | Regular |
Merk | Lemon & Soda |
Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 60°C, drogen in tommeldroger toegelaten op lage temperatuur, niet drogen in tommeldroger, strijken op lage temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen |
Geslacht | Unisex, Heren |
Kleurgroep(en) | Blauw, Donker marineblauw, Grijs, Wit, Zwart |
Materiaal kleding | Spandex, Katoen, Polyester |
Sluiting | Knoop |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.