Vragen?
Chat met Mike

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.

10% korting code: BLUEWEEK10

Voorwaarden

Deze actie is geldig t/m 25-01-2026 op bestellingen vanaf €150 excl. BTW. Niet geldig i.c.m. met andere acties.

Lemon & Soda Everywear Winter Softshell Jacket

10/10 - (1 beoordeling)
Bekijk maattabel
Dit is een verplicht veld.

Logo toevoegen  

Meer info

-
+
Prijs eindproduct € 184,61
€ 152,57
Incl. BTW Excl. BTW

Levertijd

Verwachte bezorgdatum:
Direct leverbaar

Wij doen er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Rond feestdagen en evenementen kan dit afwijken. De exacte leverdatum vind je bij het product

Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

Deze softshell winterjack is ontwikkeld voor werkomgevingen waarin bescherming tegen de elementen essentieel is. Met een waterdichtheid van 8000 mm en een ademend vermogen van 5000 g/m²/24u biedt het optimale bescherming zonder in te leveren op comfort. De winddichte buitenlaag en warme voering houden het lichaam droog en op temperatuur tijdens koude en natte werkdagen. De afneembare capuchon en waterdichte ritsen verhogen de functionaliteit, terwijl de moderne snit zorgt voor een representatieve uitstraling. Dankzij het borduurbare oppervlak is het jack geschikt voor personalisatie, ideaal voor professioneel gebruik in de buitenlucht of in veeleisende omstandigheden.

Pluspunten
+ Wind- en waterdicht
+ Ademend materiaal
+ Afneembare capuchon

Aanvullende informatie

SKU LEM-4855
Fit Regular
Merk Lemon & Soda
Personalisatie opties Bedrukken, Borduren
Wasvoorschriften machine wasbaar tot 30°C, niet drogen in tommeldroger, niet strijken, koude bleken in verdunde vorm mogelijk
Kwaliteit materiaal 300-349gr/m²
Geslacht Unisex, Heren
Kleurgroep(en) Blauw, Grijs, Zwart
Eigenschappen Waterdicht, Winddicht
Materiaal kleding Spandex, Polyester
Sluiting Rits