Vragen?
Chat met Mike

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.

10% korting code: BLUEWEEK10

Voorwaarden

Deze actie is geldig t/m 25-01-2026 op bestellingen vanaf €150 excl. BTW. Niet geldig i.c.m. met andere acties.

Mascot Accelerate Jacket with CLIMASCOT® 18015

Bekijk maattabel
Dit is een verplicht veld.

Logo toevoegen  

Meer info

-
+
Prijs eindproduct € 87,07
€ 71,96
€ 96,74
€ 79,95
Incl. BTW Excl. BTW

Levertijd

Verwachte bezorgdatum:
Direct leverbaar

Wij doen er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Rond feestdagen en evenementen kan dit afwijken. De exacte leverdatum vind je bij het product

Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

Waterafstotend. Met CLIMASCOT® Lightweight Insulation. Sluiting met rits en inwendige windvanger. Afneembare ID-kaarthouder. Borstzak met rits. Voorzakken met rits. Elastiekband bij de pols. Stretchstof aan de zijkanten en op de borst. Elastisch rijgsnoer, aan de onderkant verstelbaar. Reflectie-effecten.

  • Extra zichtbaar voor de omgeving door de reflectieaccenten.
  • Waterafstotend materiaal.
  • Uniek CLIMASCOT® materiaal dat zorgt voor een efficiënte isolatie, is zeer licht en neemt opgevouwen bijna geen plaats in.
  • Dankzij de lichte voering met zijn unieke samenstelling is het product uitstekend geschikt als isolerende tussenlaag.
  • Stretchstof in de zijden geeft extra bewegingsvrijheid.

Aanvullende informatie

SKU MAS-18015
Merk Mascot
Fit Regular
Materiaal 100% polyester
Geslacht Heren
Eigenschappen Reflecterend, Stretch, Waterafstotend