Snickers Hi-Vis Klasse 1/2 Vest 4534
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalen met KlarnaAchteraf betalen met Klarna
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartners Billink & Klarna. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!
Maattabel Snickers
| Lettermaat | Borstomtrek (cm) | Tailleomtrek (cm) |
|---|---|---|
| XS | 84 | 72 |
| S | 92 | 80 |
| M | 100 | 88 |
| L | 108 | 96 |
| XL | 116 | 104 |
| XXL | 132 | 120 |
| 3XL | 148 | 136 |
| 4XL | 164 | 152 |
| Lichaamslengte | Lichaamslengte in cm | Lettermaat |
|---|---|---|
| Korte lichaamslengte | 158-170 | XS-4XL - Short |
| Normale lichaamslengte | 170-182 | XS-4XL |
| Lange lichaamslengte | 182-194 | XS-4XL - Long |
Productomschrijving
De Hi-Vis Klasse 1/2 Vest 4534 biedt uitstekende zichtbaarheid en praktisch comfort voor dagelijks werk in uiteenlopende werkomstandigheden. De jas is gecertificeerd volgens EN ISO 20471 klasse 1 of 2 en EN342 voor bescherming bij lage temperaturen.
De combinatie van gerecycled polyester, Sorona®-vezels en katoen maakt het vest duurzaam en ademend. De mesh voering en het verlengde rugpand verbeteren ventilatie en beschermen tegen wind, terwijl het trekkoord aan de onderzijde zorgt voor een goede pasvorm.
Met meerdere opbergmogelijkheden zoals borstzakken, steekzakken, pennenvakken en een ID-kaarthouder biedt dit vest alle ruimte voor essentiële werktools. Industrieel wasbaar tot 50 keer op 60°C.
Pluspunten
+ Gecertificeerd voor hoge zichtbaarheid en koudebescherming
+ Ademend en duurzaam dankzij mesh en gerecyclede materialen
+ Meerdere zakken voor efficiënt opbergen
+ Comfortabele pasvorm met verstelbaar trekkoord
Aanvullende informatie
| SKU | SNI-4534 |
|---|---|
| Fit | Regular |
| Merk | Snickers |
| Personalisatie opties | Bedrukken, Borduren |
| Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 60°C, drogen in tommeldroger toegelaten op lage temperatuur, strijken op lage temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen |
| Kwaliteit materiaal | 200-249gr/m² |
| Geslacht | Unisex, Heren |
| Kleurgroep(en) | Geel, Oranje |
| Normering | EN ISO 20471, EN 342: 2017 - klasse 0.271 K/W(B) - AP 3 - WP |
| Eigenschappen | Reflecterend |
| Materiaal kleding | Gerecycled polyester, Katoen, Polyester |
| Sluiting | Rits |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.