Levertijd
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalenAchteraf betalen
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartner Billink. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!

Productomschrijving
Deze Snickers Workwear 9212 Hoge Dikke Wollen Sokken bieden uitstekende warmte en comfort tijdens werkzaamheden in koude omstandigheden.
De viltgebreide wol houdt de voeten warm, terwijl de hoge schacht extra bescherming biedt tegen de kou. Dankzij de elastische geribbelde voetboog blijven de sokken goed op hun plek, zelfs bij intensieve activiteiten.
De versterkte teen en hiel zorgen voor extra duurzaamheid, waardoor ze langer meegaan. Bovendien zijn de sokken gemakkelijk te onderhouden, want ze zijn machinewasbaar op 40°C.
Pluspunten
+ Viltgebreide wol voor warmte
+ Versterkte teen en hiel
+ Elastische voetboog voor pasvorm
Aanvullende informatie
SKU | SNI-9212 |
---|---|
Collectie | Najaarscollectie 2024 |
Fit | Regular |
Merk | Snickers |
Gewicht kleding in g/m² | 300 |
Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 40°C, niet drogen in tommeldroger, niet strijken, niet bleken, chemisch reinigen - alle gebruikelijke solventen |
Kwaliteit materiaal | 300-349gr/m² |
Geslacht | Unisex, Heren |
Kleurgroep(en) | Grijs |
Materiaal kleding | Polyamide, Elasthaan, Wol |
Sluiting | Elastiek |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.