Stanley/Stella Hygger Sherpa STSU956 Werktrui
Levertijd
Wij doen er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
Rond feestdagen en evenementen kan dit afwijken. De exacte leverdatum vind je bij het product
-
Gratis retourneren binnen 100 dagenGratis retourneren binnen 100 dagen
Terugsturen is bij ons gratis en werkt heel simpel. Je kunt jouw bestelling gratis retourneren binnen 100 dagen.
-
Snelle leveringSnelle levering
Bij Proforto doen we er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*
* Voor 23 besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen
-
Achteraf betalen met KlarnaAchteraf betalen met Klarna
Bij Proforto is het mogelijk om achteraf te betalen. Hiervoor werken wij samen met onze betaalpartners Billink & Klarna. Tijdens het afrekenproces kies je voor de betaalmethode 'Achteraf betalen'.
-
Grootste assortimentGrootste assortiment
Proforto is met 100+ merken de grootste leverancier van werkkleding en werkschoenen.
-
Klanten beoordelen Proforto met een 9.6Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
Mogen wij jou ook blij maken? Proforto krijgt een gemiddelde beoordeling van 9.6 uit meer dan 19.000 klantbeoordelingen!
Productomschrijving
De Hygger Sherpa STSU956 Werktrui biedt ultiem comfort en warmte dankzij de volledig gerecyclede sherpa-voering. De combinatie van biologisch katoen en gerecycled polyester zorgt voor een zachte, duurzame en isolerende afwerking, ideaal voor koude werkomstandigheden.
De doorlopende ritssluiting en gevoerde capuchon met trekkoorden maken deze hoodie praktisch en veelzijdig. De kangoeroezak aan de voorkant en een verborgen binnenzak bieden extra opbergruimte voor dagelijkse benodigdheden.
De Hygger Sherpa STSU956 Werktrui is afgewerkt met stevige metalen details en een geribde zoom en manchetten voor een perfecte pasvorm. Een functionele en comfortabele keuze voor wie stijl en warmte wil combineren.
Pluspunten
+ Ultiem warm door gerecyclede sherpa-voering
+ Duurzaam en isolerend met biologische materialen
+ Praktisch design met ritssluiting en gevoerde capuchon
+ Extra opbergruimte met kangoeroezak en binnenzak
Goed om te weten: Proforto is gerechtigd om Stanley/Stella enkel als bedrijfskleding te verkopen. Om deze reden worden de artikelen enkel met bedrukking en/of borduring verkocht.
Aanvullende informatie
| SKU | STA-STSU956 |
|---|---|
| Fit | Regular |
| Merk | Stanley/Stella |
| Personalisatie opties | Bedrukken, Borduren |
| Wasvoorschriften | machine wasbaar tot 30°C, niet drogen in tommeldroger, strijken op lage temperatuur, niet bleken, niet chemisch reinigen |
| Kwaliteit materiaal | 300-349gr/m² |
| Geslacht | Unisex, Heren |
| Materiaal kleding | Biologisch katoen, Gerecycled polyester |
Beoordelingen
Redbrick Pulse Speed Lace Werkschoen S3 Hoog is aan je winkelwagen toegevoegd.