Voorwaarden

Weldas 10-1005 SofTouch™ Top Kalfs/gladlederen Lashandschoen

·
Maattabel
Dit is een verplicht veld.

Goed nieuws! Deze maat heb je morgen al in huis.
Goed nieuws! We kunnen vandaag al beginnen met bedrukken.
Goed nieuws! We kunnen vandaag al beginnen met borduren.
Prijs eindproduct 25,59
21,15
Incl. BTW Excl. BTW
Dit product is te bestellen per 5 stuks

Let op: Mocht dit product niet meer op voorraad komen, zullen we je automatisch uitschrijven voor deze reminder

Grotere aantallen? Offerte aanvragen
Meer info

Wat is een outfit?

Je outfit is een vaste set van artikelen die je voor jouw bedrijf gebruikt, zoals werkkleding of PBM’s.
Het idee is simpel: sneller en makkelijker opnieuw bestellen.

 

Hoe werkt het?

- Kies een artikel en selecteer de juiste kleur.

- Zet de outfit-schakelaar aan.

- Het artikel wordt direct opgeslagen in jouw outfit.

 

Bedrukking geregeld
Wil je een logo of tekst laten bedrukken?
Na je bestelling koppelen wij de proefdruk aan het artikel in je outfit.
Bij een volgende bestelling hoef je geen nieuwe proefdruk meer goed te keuren.

 

Jouw voordeel

✅ Sneller opnieuw bestellen

✅ Altijd de juiste bedrukking 

✅ Snellere levering, omdat we direct kunnen starten

 

Zo heb je jouw vaste werkoutfit altijd klaarstaan.

Bekijk outfit

Voeg toe aan outfit

Outfit aanmaken

Outfit item verwijderen?

Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen? Het wordt uit alle outfits verwijderd. Je kunt het altijd opnieuw toevoegen via de productpagina.

Levertijd

Verwachte bezorgdatum: Leverdatum ophalen
Direct leverbaar

Wij doen er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Rond feestdagen en evenementen kan dit afwijken. De exacte leverdatum vind je bij het product

Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

De Weldas 10-1005 SOFTouch™ Top Kalfs/Gladlederen Lashandschoen - de ultieme keuze voor lassers die streven naar precisie en comfort in hun werk. Deze handschoenen zijn ontworpen met een naadloze wijsvingerconstructie voor onbelemmerde controle over lasstaven met kleine diameters en ultralichte TIG-toortsen, waardoor doorbranden en schuren van de naden tot een minimum worden beperkt.

Gemaakt van hoogwaardig kalfsleer zijn deze handschoenen zeer glad en buigzaam, waardoor ze uitzonderlijk comfortabel zijn voor langdurig gebruik.

Het gebruik van kalfsleer resulteert in een uitzonderlijk gladde en buigzame handschoen voor ultiem comfort. Biedt ongeëvenaarde controle en precisie bij het lassen met kleine diameters. Het ontwerp minimaliseert doorbranden en schuren van naden, waardoor de levensduur van de handschoenen wordt verlengd.

Pluspunten
+ Minimale Slijtag
+ Comfort
+ Ultralicht

Aanvullende informatie

SKU WDS-10-1005
Merk Weldas
Schuurweerstand 2 - 500 cycli
Snijweerstand 1 - factor 1,2
Scheurweerstand 1 - 10 newton
Perforatie weerstand 1 - 20 newton
Normering EN 12477
Kleurgroep(en) Wit
Eigenschappen Draagcomfort, Elektrisch isolerend, Extra grip, Hittebestendig, Hittewerend, Scheurvast, Schuurvast
Catalogus Business Center Nee
Artikelcode
EAN

Veelgestelde vragen

Waarvan is deze lashandschoen gemaakt?
Kalfsleer. Het leer is glad en buigzaam, waardoor je de handschoen ook bij langdurig gebruik comfortabel draagt.
Kun je met deze handschoen precies TIG-lassen?
Ja. De Weldas SofTouch™ Top is bedoeld voor lasstaven met kleine diameters en ultralichte TIG-toortsen. Dat past bij fijn laswerk waarbij je nauwkeurig wilt werken.
Heeft de handschoen een naadloze wijsvinger?
Ja. De wijsvinger heeft een naadloze constructie. Daardoor branden naden minder snel door en schuren ze minder, wat helpt om de handschoen langer te gebruiken.
Kan deze handschoen tegen dagelijks schuren?
Ja. De schuurweerstand is klasse 2, getest op 500 cycli. De snijweerstand is klasse 1 met factor 1,2, de scheurweerstand klasse 1 met 10 newton en de perforatieweerstand klasse 1 met 20 newton. De Weldas SofTouch™ Top is dus op meerdere weerstanden getest.

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.