Voorwaarden

Weldas 10-2655 ThunderingBison™ Lashandschoen

·
Maattabel
Dit is een verplicht veld.

Goed nieuws! Deze maat heb je morgen al in huis.
Goed nieuws! We kunnen vandaag al beginnen met bedrukken.
Goed nieuws! We kunnen vandaag al beginnen met borduren.
Prijs eindproduct 72,36
59,80
Incl. BTW Excl. BTW
Dit product is te bestellen per 5 stuks

Let op: Mocht dit product niet meer op voorraad komen, zullen we je automatisch uitschrijven voor deze reminder

Grotere aantallen? Offerte aanvragen
Meer info

Wat is een outfit?

Je outfit is een vaste set van artikelen die je voor jouw bedrijf gebruikt, zoals werkkleding of PBM’s.
Het idee is simpel: sneller en makkelijker opnieuw bestellen.

 

Hoe werkt het?

- Kies een artikel en selecteer de juiste kleur.

- Zet de outfit-schakelaar aan.

- Het artikel wordt direct opgeslagen in jouw outfit.

 

Bedrukking geregeld
Wil je een logo of tekst laten bedrukken?
Na je bestelling koppelen wij de proefdruk aan het artikel in je outfit.
Bij een volgende bestelling hoef je geen nieuwe proefdruk meer goed te keuren.

 

Jouw voordeel

✅ Sneller opnieuw bestellen

✅ Altijd de juiste bedrukking 

✅ Snellere levering, omdat we direct kunnen starten

 

Zo heb je jouw vaste werkoutfit altijd klaarstaan.

Bekijk outfit

Voeg toe aan outfit

Outfit aanmaken

Outfit item verwijderen?

Weet je zeker dat je dit item wilt verwijderen? Het wordt uit alle outfits verwijderd. Je kunt het altijd opnieuw toevoegen via de productpagina.

Levertijd

Verwachte bezorgdatum: Leverdatum ophalen
Direct leverbaar

Wij doen er alles aan om jouw bestelling zo snel mogelijk af te leveren. Voor onze populaire producten geldt: vóór 23u besteld, de volgende werkdag in huis!*

* voor 23u besteld, morgen in huis geldt alleen op werkdagen

Rond feestdagen en evenementen kan dit afwijken. De exacte leverdatum vind je bij het product

Selecteer eerst je kleur en/of maat
  • Gratis retourneren binnen 100 dagen
  • Snelle levering
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Grootste assortiment
  • Klanten beoordelen Proforto met een 9.6
banner

Productomschrijving

De Weldas 10-2655 ThunderingBison™ Lashandschoen - jouw ultieme metgezel voor zware werkomstandigheden. Deze handschoen is vervaardigd uit hoogwaardig bizonleer van topkwaliteit, wat garant staat voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Het bizonleer biedt uitstekende bescherming tegen slijtage en belooft langdurige prestaties.

De kap van de handschoen is gemaakt van split rundleer en is gevoerd met vlamvertragend katoen. Deze combinatie biedt niet alleen veiligheid tegen hitte en vlammen, maar zorgt ook voor een comfortabele pasvorm, zelfs in veeleisende omstandigheden.

Deze lashandschoen voldoet aan strikte veiligheidsnormen met een laag chroomgehalte (< 2 mg./kg), waardoor je met gemoedsrust kunt werken zonder compromissen te sluiten op het gebied van veiligheid.

Kies voor de Weldas 10-2655 ThunderingBison™ Lashandschoen en ervaar de perfecte combinatie van kracht, bescherming en comfort. Sta stevig in je schoenen tijdens zware taken en verhoog je efficiëntie met deze hoogwaardige handschoen.

Pluspunten
+ Veiligheid en Comfort
+ Premium Kwaliteit
+ Gegarandeerd Lage Chroomgehalte
+ Duurzaamheid

Aanvullende informatie

SKU WDS-10-2655
Toepassing werkhandschoen Lassen
Merk Weldas
Schuurweerstand 3 - 2000 cycli
Snijweerstand 1 - factor 1,2
Scheurweerstand 4 - 75 newton
Perforatie weerstand 4 - 150 newton
Normering EN 12477
Kleurgroep(en) wit/groen
Eigenschappen Draagcomfort, Extra grip, Hittebestendig, Hittewerend, Scheurvast, Schuurvast
Catalogus Business Center Nee
Artikelcode
EAN

Veelgestelde vragen

Waarvan is deze lashandschoen gemaakt?
Bizonleer voor de handschoen. Het bizonleer biedt bescherming tegen slijtage, zodat je de handschoen bij zwaar werk kunt gebruiken.
Beschermt deze handschoen tegen hitte en vlammen?
Ja. De Weldas ThunderingBison biedt bescherming tegen hitte en vlammen. Je gebruikt hem bij laswerk en de handschoen voldoet aan EN 12477.
Heeft de lashandschoen een kap?
Ja. De Weldas ThunderingBison heeft een kap van split rundleer met vlamvertragend katoen als voering. Die kap geeft extra bedekking en helpt je comfortabel werken in veeleisende omstandigheden.
Welke weerstandsklassen heeft deze lashandschoen?
Schuurweerstand klasse 3, snijweerstand klasse 1, scheurweerstand klasse 4 en perforatieweerstand klasse 4. De testen lopen tot 2000 cycli, factor 1,2, 75 newton en 150 newton.

Wij maken gebruik van cookies

Weergave van prijzen

Op de website tonen wij standaard prijzen inclusief BTW. Indien je de prijzen liever exclusief BTW wilt zien, kun je dit hier instellen.